Obywatelskie niepewności zespolone ze sponsoringiem

Chociaż sponsoring dla wielu ludzi to nieustannie rzecz tabu, to z pojęciem tym spotkało się już większość osób. Przeważnie jednoczony jest on z młodymi dziewczynami, jakie poszukują panów, sponsorów, którzy za posługi towarzyskie będą dawać pieniądze. Zwykle kiedy myśli się o sponsorowaniu, najsampierw nadchodzą na myśl posługi seksualne. Jednakże nie za każdym razem tak bywa. Częstokroć sponsoring to wyłącznie usługi towarzyskie, polegające na spędzaniu wspólnego czasu, natomiast bez usług seksualnych.

Szukanie sponsorki lub sponsora

Temat sponsoringu, jak wspomniono wyżej, z reguły wiązany jest z dziewczynami. To one w większości wypadków poszukują donatora. Jednak od dawna sytuacja owa zaczyna się już modyfikować. Ciężko nie odnotować, że też mężczyźni wyszukują pań, które będą ich sponsorkami. Jest to zauważalne zwłaszcza, o ile przeanalizujemy obwieszczenia na przeróżnego typu stronach towarzyskich. Obwieszczenia typu „szukam sponsorki” przytrafiają się coraz nagminniej oraz nikogo teraz już nie zdumiewają.

Skąd tego typu sytuacja? Przede wszystkim powstaje ona z metamorfoz w jaźni kobiet. Są one coraz to odważniejsze także w sferze seksualnej. Znaczy to, iż kobiety, zwłaszcza owe samotne, posiadające potrzeby erotyczne, są w stanie je w ten właśnie sposób zaspokoić. Analogicznie jest z mężczyznami. Dla wielu spośród nich kontakty z donatorką to okazje dostaniaspecjalnych środków finansowych, ale także opcja zadowolenia swych zapotrzebowań seksualnych. Choć powinno się ponownie przypomnieć to, o czym wspomniano uprzednio. Sponsorowanie to nie wyłącznie posługi płciowe, ale również częstokroć tylko posługi koleżeńskie.

Czy sponsoring to coś niedobrego? Z punktu widzenia moralnego wolno mieć niepewności, jeżeli jednak istnieje to umowa dwóch pełnoletnich osób, w którym żadnej jednostce nie doskwiera żadna szkoda, to nie istnieje powód, żeby taki układ potępiać. Jest to wolny wybór zarówno ludzi wypatrujących donatorki, jak i osób, które chcą być donatorami lub sponsorkami.

Napisano w Bez kategorii