Dłgopisy reklamowe wciąż modne

Fenomen materiałów pos

Rynek materiałów pos w Polsce rozwija się bardzo szybko. Nazwę firmy, polityka czy hasło reklamowe można umieścić już na wszystkim – nawet na miodzie. Wciąż jednak najbardziej popularne są długopisy reklamowe. Dlaczego tak się dzieje?
Jeszcze kilkanaście lat temu krówka z logo firmy na papierku, albo materiały pos w stylu: długopisy reklamowe Katowice, były hitem i powodowały podziw wśród kontrahentów oraz zazdrość wśród konkurencji. Dziś w ten sposób reklamuje się coraz więcej firm i bez wątpienia nie jest to wielkie wydarzenie.
Możliwości jest mnóstwo. Można reklamować się dyskretnie w swoim biurze, można denerwować ludzi przyczepami reklamowymi porozstawianymi na parkingach. Wciąż jednak najbardziej pożądanym gadżetem są długopisy reklamowe. Dlaczego tak się dzieje? Spróbujmy odpowiedzieć na to pytanie.

materiały pos

Co robisz z gadżetami reklamowymi?

To kluczowe pytanie, bo nie ma się co oszukiwać – większość materiałów pos jest tania. A jeśli są tanie, to często także całkowicie nieużyteczne. Kalendarzyki, ołówki, linijki – to rzeczy, które mogą się przydać dziecku, ale ono woli na nich wizerunek superbohatera lub bajkowego stworka, a nie nazwę firmy z okolicy. Dlatego większość z nich po prostu od razu ląduje w koszu na śmieci. Inne trafiają tam po tym, jak swoje odleżą, bo przecież „szkoda wyrzucić” i dopiero, gdy uznamy, że naprawdę do niczego się nie nadają, postanawiamy się z nimi rozstać.

materiały pos

Przykład długopisów

Z długopisami reklamowymi jest inaczej. Wprawdzie w dobie komputerów większość prac związanych z pisaniem wykonujemy na nich, ale wciąż nie brakuje osób, które notatki sporządzają długopisem. A długopisy mają to do siebie, że co jakiś czas się gubią. Każdy wie, że bywa to problem, więc tak naprawdę nie ma ilości długopisów, która zaspokoi nasze potrzeby.

Napisano w Bez kategorii, biura podrozy, budowa, budownictwo, Dentysta, deratyzacja, Dom, Implanty, instalacje elektryczne, integracja pracowników, jazda samochodem, karty plastikowe, kolportaz ulotek, Kraków, kupno mieszkań, kurs nauki jazdy, kwiaty, meble, medycyna, mieszkania dla młodych, mieszkanie, noclegi, obroże, odszczurzanie, Ogród, ogrodnictwo, ozodoby, pilęgnacja ogrodów, pizza, pizzeria, pomoc adwokacka, praca, Przemysł, Przyroda, reklama, rekreacja, rezerwacje, rezerwacje w sieci, serwis, solary, spa, sport, uroczystości kościelne, Wakacje, wycieczki, zabawa, zabawki, Zdrowie, zęby, zwalczanie Tagi: