Cukierki z logo na imprezy okolicznościowe- pomysł na promowanie Twojej firmy

Często najlepszą promocją dla firmy są drobne gesty. Klienci zapamiętują drobne upominki, dzięki którym firma pozytywnie im się kojarzy. Ponieważ (prawie) wszyscy lubią słodkości, warto zainwestować w słodycze z logo firmy.

Cukierki z logo na imprezy okolicznościowe- jakie wybrać?

Typ słodyczy, jakie wybierzemy, powinien pasować do okazji. Jeśli nasza firma bierze udział w targach pracy lub innym evencie promocyjnym warto postawić na cukierki z logo na  imprezy okolicznościowe. Klient chętniej podejdzie do stoiska, przy którym rozdawane są łakocie, a biorąc cukierek- lepiej zapamięta nazwę firmy. Poczęstunek zbuduje pozytywne skojarzenie. W poczekalniach i recepcjach lepiej zostawiać landrynki niż na przykład ciągutki- mów

candy-2087625_960_720

ienie z klejącym cukierkiem w ustach może być dla klienta krępujące. Cukierki warto rozdawać przy każdej okazji- zwiększymy dzięki temu szansę na pozyskanie nowych klientów. Cukierki z logo na imprezy okolicznościowe odbywające się na świeżym powietrzu  sprawdzą się lepiej niż na przykład czekoladki, które w przypadku upału mogą się rozpuścić.

Cukierki z logo firmy- co powinno się na nich znajdować?

Cukierek to nie tylko poczęstunek, ale również informacja dla klienta. Dlatego oprócz czytelnego logo, warto umieścić na opakowaniu również informacje kontaktowe, takie jak adres e-mail, telefon kontaktowy, adres strony internetowej, Facebooka lub Instagrama firmowego. Dzięki temu klient, nawet jeśli nie zabrał wizytówki, będzie miał możliwość skontaktowania się z nami. Kolor opakowania powinien od razu kojarzyć się z firmą.  Cukierki z logo na imprezy okolicznościowe to świetny sposób na ułatwienie kontaktu potencjalnym klientom i kontrahentom.

Inne słodycze firmowecandy-1200009_960_720

Zamiast cukierków możemy wybrać również  inne słodycze. Jeśli organizujemy imprezę okolicznościową w okolicy Bożego Narodzenia możemy wybrać czekoladki, ciastka lub pierniki- te produkty kojarzą się ze świętami i skutecznie ocieplają wizerunek. Ciekawym pomysłem są ciastka z logiem wykonanym z lukru- z pewnością zaintrygują one klientów i sprawią, że chętniej zapoznają się z ofertą naszej firmy.

 

 

Napisano w Bez kategorii, Edukacja, hotel, integracja pracowników, Kraków, praca, reklama Tagi: